O Lanchiya

Created with Sketch.
Lanchiya

Perfektní zvuk. Propracovaný design v USA. LED barevné podsvícení.

Společnosti LANCHIYA se již od roku 2006 zabývá vývojem reproduktorů, které znají uživatelé v USA, Japonsku nebo Korei. Prvotřídní design s propracovanou patentovanou technologií se nyní dostává poprvé v historii do České republiky, Slovenska, Rakouska a Maďarska.

Pár technických slov…

Vyzkoušejte zařízení, které převádí hudbu do nových požitků, s technologií E.A.I & Digital Sound Processing (DSP). Celé zařízení je vyladěno pro dokonalost maximálního výkonu generovaného ze dvou 0,8” hedvábných kupolových výškových reproduktorů a dvou 2” aktivních širokofrekvenčních ovladačů reproduktorů.

Hybridní vakuová trubice s elektronkovými zesilovači

Elektronky se používají ve špičkových zesilovačích a reproduktorových soustavách za desítky až statisíce korun. Kvalita vakuových trubic s elektronkovými zesilovači přizpůsobených pro nové hybridní zesilovače LANCHIYA® je stejná jako pro požadavky vojenského průmyslu. Využíváme díky tomu rovnoměrné harmonické produkci zvuku pro zlepšení dynamického rozsahu a frekvenční odezvy. Technologie dokáže zvuk zpříjemnit. Životnost elektronek je zhruba 50 000 hodin.

EAI / iEAI

Pokročilá zvuková technologie DSP E.A.I a technologie pro basy. Reproduktory obsahují Čipový modul LANCHIYA® EAI™ (Electronics & Acoustics Integration), díky kterému se elektronika, reproduktory a precizní struktura těla dokonale shodují. To zajišťuje, že celý reproduktorový systém může pracovat v harmonii a produkovat nejlepší možný zvuk. S pomocí DSP umožňuje nedestruktivní korekci vstupního signálu a tím může celý reproduktorový systém fungovat nad jeho fyzické omezení.

Pokročilá technologie vedení basů

Všechny různé designy produktů LANCHIYA® obsahují patenty vzhledu, aby uspokojily různé požadavky zákazníků. Naše integrovaná technologie vedení vzduchu zajišťuje, že všechny naše výrobky, i přes rozdíly ve tvaru a designu, mají stejný optimální basový výkon.

LED barevná terapie

Inteligentní psychoakustický reproduktor
256 barev v automatickém menícím se módu nebo vlastní nastavení. Skvělé pro relaxaci při poslechu Vaší oblíbené hudby.

Co se stará o zvuk?

● Konvexní tlumič
● Dvouvrstvý hybridní neodymový magnet
● Konstrukce reproduktorového kuželu se 100% papírovinou z buničiny
● 360 ° prostorové zvukové vyvážení umožňuje slyšet nejlepší přirozený tón v jakékoli pozici místnosti.
● Produkty mají jedinečnou strukturu a elektroakustický design.
Konstrukce reproduktorových jednotek z papírové buničiny existuje již celá desetiletí. Během mnoha let výzkumu a vývoje a vylepšení však LANCHIYA® vyvinula přesný speciální vzorec, který zajistí, že 100% design buničiny dosáhne nejvýhodnějšího řešení v tomto zařízení.
Profesionální tým inženýrů společnosti LANCHIYA® navrhuje, vyvíjí, zkoumá a vyrábí každou reproduktorovou jednotku od začátku do konce, abychom zaručili dokonalou kontrolu kvality.